Seks i miłość

Czy to jest w ogóle możliwe? Czy partnerzy, którzy znają się na wylot i są ze sobą od lat, mogą tak odmienić swoje życie, aby stało się satysfakcjonujące w tych wszystkich sytuacjach, które dotąd zbywaliśmy podszytą smutkiem rezygnacją? Owszem, to jest możliwe. Powiemy wam, jak!
W Nowym Jorku i Londynie coraz modniejsze są związki, które funkcjonują według zasady: „pięć dni razem, dwa oddzielnie”. Ale czy związek na pół etatu naprawdę jest kluczem do szczęścia?
Podajemy trzy sprawdzone sposoby na zażegnanie nudy w sypialni.
Orgazm - to temat tabu. Dlaczego nie rozmawiamy o nieudanych orgazmach ani z przyjaciółkami, ani - niestety - z partnerami i nigdy, ale to nigdy, nie przyznajemy się do tego, że czasem je udajemy?
To synonim, że dzisiaj seksu nie chce on. Bo mamy w końcu równouprawnienie. Tak przynajmniej twierdzi prof. Zbigniew Izdebski, który podsumowując swoje badania o seksualności Polaków, stwierdza, że skoro panie ma prawo boleć głowa, to panów też.
Czy dwie osoby, które dzieli dość znaczna różnica wieku mogą naprawdę się kochać, czy mogą zbudować normalnie funkcjonującą rodzinę i czy w ogóle ich związek ma szansę na powodzenie?
Niweluje ból, obniża poziom stresu i oczywiście dostarcza niezwykłej przyjemności – orgazm pełni wiele ról. Jak tego dokonać, aby Twój orgazm stał się najlepszą, najprzyjemniejszą częścią życia? To proste: Im więcej się uczysz tym bardziej jesteś w harmonii z własnym ciałem a to prowadzi do lepszego, pełniejszego szczytowania. Bo wiedza to siła – a w tym wypadku intensywność i częstotliwość również! Przeczytaj, aby poznać prawdę o seksie.
Globalny sondaż Reader’s Digest wykazał, że w większości krajów decydującym powodem porzucenia partnera jest doświadczenie z jego strony przemocy.
Częste odbywanie stosunków seksualnych neurotykom nowożeńcom pozwala odczuwać satysfakcję ze związku i sprawia, że są szczęśliwsi i zadowoleni - informuje Science Daily.
Faceci często nie przepada za grą wstępną. Po 5–10 minutach pieszczot już dążą do zbliżenia. Czy to normalne?
Naukowcy przyzwyczaili nas do tego, że miłość to nie magiczny i nieodgadniony stan uczucia, ale złożona reakcja chemiczna. Współczesna nauka, z niezwykłą dokładnością, jest nam w stanie wyjaśnić, dlaczego jesteśmy zakochani i dlaczego nie potrwa ono zbyt długo. Czy warto się więc w ogóle angażować?
Patrząc na czyjąś twarz, dosłownie w mgnieniu oka można rozpoznać orientację seksualną tej osoby - dowodzą najnowsze badania, prowadzone przez psychologów z Tufts University w Stanach Zjednoczonych.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Polityka Prywatności