Szybki kurs uwodzenia

Wystarczą 4 minuty, by uwieść faceta... Potem zostaje już tylko podsycanie jego zainteresowania. Przeczytaj, jak zrobić na nim dobre pierwsze wrażenie. new_Schowek15.jpg

1 Sekunda - Uwierz w siebie
Zapomnij, że faceci wolą blondynki. Wprawdzie jest taka teoria, że blond kojarzy się mężczyznom z niewinnością, ale... - Jestem daleki od takiej koncepcji - mówi Tomasz Sobierajski, socjolog. Statystyczny facet szuka kobiety z krwi i kości. O wiele ważniejszą cechą niż kolor włosów jest zdrowy, energetyczny wygląd.

3 Sekunda - Pachnij jak wspomnienia
Zapach nieznanej kobiety informuje faceta, czy będzie ona do niego pasować. Aktywują się wtedy u niego obszary mózgu odpowiedzialne za nastrój, emocje i pamięć. Jeśli więc facet lubił w dzieciństwie słodkie ciasteczka, powinnaś pachnieć waniliowo. Nie ryzykujesz, stawiając też na aromaty kwiatowo-owocowe.

40 Sekunda - Przyciągaj wzrokiem
Odpięłaś dwa guziki w bluzce? Wystarczy! Nie narzucaj się i nie kombinuj zbyt mocno z innymi erotycznymi sygnałami, bo twój podryw wyda mu się zbyt oczywisty. Jeśli mini, to już nie głęboki dekolt. Jeśli zabawa kosmykiem włosów, to już nie zalotne przygryzanie warg.

1 Minuta - Ważny sygnał
Daj mu znak, że on ci się podoba. Znawcy twierdzą, że najbardziej erotycznie zniewalające jest samo spojrzenie. Wystarczy patrzeć prosto w oczy faceta tak, jakbyś chciała mu powiedzieć: "Jestem tobą zainteresowana". Przytrzymaj jego spojrzenie przez dwie sekundy, by potem odwrócić wzrok.

2 Minuta - Przełam lody
Jeśli czujesz, że już złapałaś go na wędkę, czas na małe zamieszanie. Facet musi mieć poczucie, że to on "goni króliczka". Niech myśli, że inicjatywa jest po jego stronie. Niech poczuje się jak zdobywca niesłychanie cennego obiektu westchnień wielu facetów. Bo im dłużej coś zdobywasz, tym większą masz z tego radość.

3 Minuta - Nadawaj na tych samych falach
Szukaj wspólnych tematów. Może oboje studiowaliście w Krakowie, byliście na tym samym koncercie, marzycie o kitesurfingu? Jeśli facet jest małomówny, nie nawijaj jak katarynka. Stosuj pytania podtrzymujące konwersację: "Masz na myśli...?", "I dlatego...?", "A wtedy ty...?".

4 Minuta - Mów niskim głosem
Największe flirciary mówią aksamitnie niskim głosem. Badania donoszą, że głos dziecinny, podobnie zresztą jak tubalny, nie jest ceniony przez płeć przeciwną. Na barwę głosu wpływają te same hormony płciowe, od których zależy poziom libido. Staraj się więc nadać swojemu głosowi nutę ciepłą, niską i tajemniczą.

Źródło

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Polityka Prywatności