Seks i miłość

Udawany orgazm, za mały penis, nowa pozycja, czyli poznajemy tajniki seksu w polskiej sypialni. Przekonaj się, co dzieje się u Twojego sąsiada po zachodzie słońca.
W dobie internetu i randek online, idea spotykania się na żywo wydaje się być formą archaiczną i mało nowoczesną, a przynajmniej rzadziej praktykowaną. Nowoczesne trendy pozwalają na przykład na korzystanie z wydarzeń typu SpeedDating. Aleczy jest to odpowiedni sposób, aby poznać naszego partnera?
Niektórym kobietom uzyskanie orgazmu zajmuje lata. Inne przeżywają go od razu. Wszystko zależy od tego, jak dobrze znamy swoje ciała. Ale czy tylko od tego?
Każdy chce mieć udane życie seksualne. Jego częstotliwość zmienia się wraz z wiekiem i stażem związku. Zdecydowanie zmienia się, kiedy na świecie pojawiają się dzieci. Ale czy wiecie, kiedy seksu jest za mało, a kiedy za dużo?
Homoseksualne kobiety trafnie oceniają orientację seksualną koleżanek, natomiast heteroseksualne kobiety lepiej radzą sobie z odgadywaniem ich myśli i emocji. Z badań naukowców z Uniwersytetu Northeastern wynika, że homoseksualne kobiety są mniej wyczulone na emocje i myśli innych przedstawicielek płci pięknej, ale lepiej odczytują sygnały związane z orientacją seksualną niż kobiety heteroseksualne. Obie grupy są równie dobre w określaniu cech osobowości.
Chociaż zwierzęta rzadko kiedy żyją w monogamicznych związkach, ludzie raczej starają się hołdować tej zasadzie. Ci, którzy zdradzają swoich partnerów, lub jawnie mają więcej niż jednego, poddawani są społecznemu ostracyzmowi. Ale czy na pewno słusznie? Niektórzy twierdzą, że poliamoria może być odpowiedzią na problemy…
Każdy z nas popełnia błędy. Czasami zapominamy się w seksie, robimy (lub nie robimy) rzeczy, których później żałujemy. Ale – w zależności od płci – żałujemy różnych rzeczy.
Stereotyp dotyczący Brytyjczyków jest dosyć jednoznaczny. Zachowawczy, konserwatywni, mało ciekawi. Takie skojarzenia ma większość z nas. Jak się jednak okazuje, nie mają one zupełnie zastosowania w seksie.
Lubimy, kiedy Polacy odnoszą sukcesy. Lubimy, kiedy są najlepsi. Ale rekordu w pewnych kategoriach może lepiej nie bić…
Naukowcy od lat spierają się o to, która płeć jest bardziej nieprzewidywalna w seksie. Kto z nas ma lepsze pomysły? Kto jest bardziej nastawiony na eksperymenty? Jakie są odpowiedzi?
Po czym poznać, że randka była udana? Kobieta żegna się krótkim „do widzenia” i więcej się nie odzywa. Niemożliwe? A jednak! Pierwsze spotkanie to wyzwanie, mieszanina oczekiwań, wyobrażeń i ekscytacji. Jak się w tym nie zgubić? O pierwszej randce, widzianej z perspektywy damskiej i męskiej, opowiedzieli użytkownicy portalu eDarling.
Podobno mężczyźni są z zasady szybsi do rozpoczęcia współżycia seksualnego. Kobiety czekają, być może na prawdziwą miłość, być może na tego jedynego. Ale prawda co do inicjacji seksualnej daleka jest od stereotypów. Chcecie wiedzieć?
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
boks_przeglad_uczelni.gif
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Dziekanat WSAiB to miejsce przyjazne studentom
Polityka Prywatności