ANGIELSKA MIŁOŚĆ

Strona www: www.workuk.pl

W naszych polskich kręgach, zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet, krąży opinia, iż brytyjska płeć piękna (mam tutaj na myśli głównie Angielki, aczkolwiek nie tylko) nie grzeszy pięknością. Kobiety z tamtych obszarów nie należą do najpiękniejszych kwiatów tego świata. Ba, ośmielę się pokusić o bardziej odważne zdanie, a mianowicie uważamy, iż są one po prostu brzydkie.

Polak wyjeżdża zagranicę przede wszystkim za pracą. Tam otrzymuje zdecydowanie lepsze warunki płacowe niż w naszej spolaryzowanej zarobkowo Polsce. Jednak nie samą pracą człowiek żyje. W naszej egzystencji istnieje również ogromny obszar, który przeznaczony jest na miłość. Każdy z nas uwielbia to przecudne uczucie, kiedy serce bije głośniej niż przejeżdżający tramwaj, w żołądku szaleje stado zdziczałych motylków (‘wild butterflies in your stomach’), a umysł przestaje wykorzystywać lewą półkulę mózgu, która zgodnie z obaloną jakiś czas temu teorią lateralizacji, kontroluje funkcje logiczne i racjonalne, i zaczyna funkcjonować prawą, odpowiedzialną za emocje i uczucia, półkulą mózgową.

Jak wiadomo są gusta i guściki, o których nie powinno się dyskutować, jednak pragnąłbym napomnieć, iż z Wielkiej Brytanii pochodzi mnóstwo niesamowicie atrakcyjnych kobiet, na których Polacy chętnie zawieszają swój wzrok, a gusta są w tym wypadku jednolite. Spójrzmy chociażby na słynne, prześliczne aktorki: Claire Forlani, Naomi Watts, Keira Knightley, Kate Beckinsale, Rachel Weisz, Catherine Zeta-Jones. Uroda tych kobiet jest niekwestionowana. Wielu z nas, mężczyzn, wiele by dało, aby umówić się z jedną z wyżej wymienionych gwiazd szklanego ekranu i to nie, dlatego, że są to osoby znane, inteligentne czy przesympatyczne, ale dlatego, że są po prostu zjawiskowo piękne.

Jeżeli więc wyjeżdżamy do Wielkiej Brytanii, a dosłownie i w przenośni, nic nas tutaj nie trzyma (czytaj: brakuje mi kobiety bądź jestem singlem), przygotujmy się na miłe zaskoczenie, tyczące obalenia, a przynajmniej wygładzenia powszechnego stereotypu o wątpliwej urodzie Brytyjek. Zanim natrafimy na jakąś przepyszną aktorkę, możemy poznać kogoś wyjątkowego w innych, niekoniecznie związanych ze sztuką kręgach. Możemy taką osobę poznać w naszej angielskiej pracy. Nasz wzrok może przyciągnąć osoba kelnerująca z nami w restauracji, sprzątająca w jednym teamie w hotelu, czy też współpracująca z nami w recepcji turystycznego ośrodka (gorące oferty na www.workuk.p ). Wszystko pójdzie przewidywalnie jak w bajce. Serce zabije nam mocniej, nie usłyszymy tramwaju, motylki zagryzą się w naszych żołądkach, racjonalne czynności mózgu zostaną na jakiś okres wyłączone, ale będziemy really happy (dla niewtajemniczonychJ: naprawdę szczęśliwi), że w naszym życiu ktoś wyjątkowy się pojawił. Oczywiście wygląd nie jest w związku najważniejszy, jednak, chociaż się do tego nie przyznajemy, cały czas mamy go na uwadze przy wyborze potencjalnego partnera.

Czy myślisz o wyjeździe do Wielkiej Brytanii? Znamy tam masę przepięknych miejsc. POZNAJ JE PRZED WYJAZDEM!!!

www.workuk.pl


Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
SWPS_220_uni.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura studenci Akademii Morskiej w Gdyni
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 05
miniatura
Polityka Prywatności